Sportovní haly a tělocvičny: vše pod jednou střechou

Sportovní hala

Sportovní hala je vhodným místem pro pořádání zápasů, tréninků či soustředění sportovních klubů všech kategorií. Široký výběr umělých vnitřních povrchů poskytuje maximální sportovní vyžití (volejbal, házená, basketbal, florbal, fotbal, tenis). Sportovní haly využívá jak široká veřejnost, tak i školy, sportovní kluby, sportovní nadšenci i amatéři a hala se tak mnohdy stává i místem společenským.

Výběr sportovních povrchů

Na výběr lze zvolit z polyuretanových vnitřních sportovních povrchů, akrylátových povrchů, dlaždic, palubovek. Kvalitní materiály a technologie zaručí maximální spokojenost ze hry. S výběrem vhodného sportovního povrchu pro vaši halu vám velice rádi poradíme. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Vše pod jednou střechou

Spousta sportovních aktivit - to vše pod jednou střechou! Každý si zde přijde na své. Sportovní hala je víceúčelové zařízení. Součástí bývá tenisový kurt, volejbalové či nohejbalové hřiště, badmintonový kurt, hřiště na halový fotbal, házenou, florbal či košíkovou. Vždy záleží na požadavcích zákazníka, zaměření a využívání haly. Oproti venkovnímu sportovnímu zařízení lze v halách hrát a trénovat 24 hodin denně (za dostatečného a kvalitního osvětlení).

S realizacemi sportovních hal máme značné zkušenosti, dokážeme vám ji také vybavit vhodnými sportovními doplňky.