Stavba dětského hřiště

Samotná výstavba dětského hřiště obnáší množství důležitých kroků. Od vyprojektování, vybavení, výstavbu až po servis vašeho dětského hřiště. V žádném případě se nejedná o lehkou záležitost.

Náš tým specializovaných odborníků je schopen proměnit vaše plány ve skutečnost

Většinu dodávek realizujeme v rámci ČR vlastními kapacitami – včetně pokládky venkovních i vnitřních umělých povrchů.

smg-110Samozřejmostí je vlastní strojový park od německé firmy SMG. Realizace umělých povrchů je prováděna ve špičkové kvalitě za pomoci zkušených profesionálů, kteří jsou odborně proškoleni k pokládkám umělých sportovních povrchů.

Zajistíme pro vás kompletní servis – od usazení herních prvků do prostoru až k pokládce vhodného protipádového povrchu určeného pro dětská hřiště.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme s výběrem vhodných herních prvků a umělého povrchu.

Napište nám

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

 

Stavba dětského hřiště zahrnuje:

Projekce dětského hřiště

projekce

V oblasti projekce vám poskytneme kvalitní a kompletní zákaznický servis. Konzultace, zpracování studií, 3D vizualizací, obstarání projektové dokumentace.

Projekce 

Vybavení pro dětská hřiště

vybavení

Nepřeberné množství herních prvků - kolotoče, skluzavky, prolézačky, větší i menší sestavy pro vaše dětské hřiště. Vysoce odolné a kvalitní produkty vyrobené z plastu a oceli. Výběr je opravdu široký.

Vybavení 

Protipádové povrchy

protipádové povrchy

Dětské hřiště musí být bezpečné, mysleme tedy proto i na vhodný umělý, bezpečnostní povrch. Na výběr z několika barevných variant. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Protipádové povrchy