• slide4
  Vlastní strojový park
  Instalace a údržba umělých trávníků
 • slide3
  Pokládáme elastické bezpečnostní povrchy
  pro dětská hřiště
 • slide7
  Zapracováváme granulát a písek
  do umělých trávníků 3. generace
 • slide1
  Dodáváme certifikovaná
  fotbalová hřiště
 • slide6
  Kompletní instalace
  Odborná manipulace
 • slide8
  Instalujeme multifunkční povrch
  Conipur EPDM
 • slide9
  Stříkáme atletický povrch
  Conipur SP
 • slide10
  Provádíme montáž
  oplocení vlastní konstrukce
 • slide11
  Zkušený tým
  Kvalifikovaná pracovní síla
 • slide12
  Lajnujeme atletické dráhy
  polyuretanovými barvami Conica

 

Vysspa Sports Technology: sportovní stavby

Specializovaná firma

Jako specializovaná společnost působící v oblasti projektování, výstavby, rekonstrukce a provozu moderních sportovních hřišť a víceúčelových areálů, Vám odborně poradíme s výběrem vhodného sportovního povrchu, osvětlení, oplocení či vybavení Vašeho sportoviště. Zabýváme se také realizacemi celých sportovních areálů („stavby na klíč") a dodávkami sportovního vybavení či umělých sportovních povrchů.

esto-onas-sJsme členy ESTO

VYSSPA s.r.o. je plnohodnotným členem Evropské organizace pro umělé trávníky ESTO, která byla vytvořena s cílem zajišťovat vzdělávání a propagaci v oblasti využívání umělých trávníků a pomáhat klientům a koncovým uživatelům najít nejvhodnější řešení v oblasti systémů umělých trávníků.

Sportovní povrchy

Dodáváme certifikované sportovní povrchy od renomovaných výrobců (Conica BASF, Courtsol) a ověřených českých společností (JUTAgrass). Povrchy splňují tu nejvyšší kvalitu. Jsou testovány a certifikovány dle IAAF (Mezinárodní atletické federace), FIBA (Mezinárodní basketbalová federace), splňující nejvyšší třídu 1 pro mezinárodní atletické, vrcholové a výkonnostní soutěže, šampionáty.

Jsme připraveni řešit veškeré vaše požadavky a pomůžeme Vám najít nejvhodnější řešení pro Váš záměr. Ať už se jedná o sportovní povrchy určené pro fotbal, basketbal, tenis, volejbal či golf. Z naší nabídky si vybere každý (venkovní i vnitřní sportovní povrchy – umělý trávník, bezúdržbový tartan, polyuretanové či akrylátové sportovní povrchy a bezpečnostní povrchy tlumící nárazy, určené především pro dětská hřiště).

loga

Moderní technologie

Klademe důraz na využití moderní technologie ve spojení se špičkovými materiály, kvalifikovanou pracovní silou a přísným dodržováním technologických postupů. Jedině tak lze zajistit záruku té nejvyšší kvality, trvanlivost námi realizovaných sportovišť a maximální požitek ze sportovní aktivity.

Zkušený tým

Většina dodávek, včetně pokládky vnitřních a venkovních sportovních povrchů, je realizována vlastními kapacitami za pomoci našeho týmu zkušených profesionálů. Samozřejmostí je vlastní strojový park od německé společnosti SMG GmbH. Jsme schopni provést údržbu Vašeho fotbalového hřiště či obnovu (retoping) Vašeho sportovního povrchu (atletické dráhy, sportoviště,...).

Jsme držiteli certifikátů:

 • ISO 9001:2009 (systém řízení kvality)
 • ISO 14001:2005 (systém environmentálního managementu)
 • ČSN OHSAS 18001:2008 (systém řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci)

ico iso 9001ico iso 14001ico iso 18001

Seznam všech certifikátů

Nabízíme:

 • projektování a studie sportovních staveb
 • sportovní stavby „na klíč" včetně zemních prací
 • pokládku, údržbu a opravy venkovních i vnitřních sportovních povrchů
 • prodej a montáž sportovního vybavení – navštivte náš e-shop s kvalitním sportovním vybavením od německého výrobce Erhard-Sport, kde si z více než 5 000 produktů a 16 sportovních kategorií dokáže vybrat i náročnější zákazník

Pomůžeme vám vždy nalézt ideální řešení, odpovídající vašim potřebám i finančním možnostem. S potěšením budeme spolupracovat na vašich záměrech a vytvářet tak kvalitní sportovní zázemí pro trávení volného času či pořádání vrcholových soutěží.

Naším cílem je být na špici v oblasti výstavby a rekonstrukce sportovišť a uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Nejlepší místo pro sportovce je zároveň i nejlepším místem pro člověka a okolí.

 

 

Zásyp fotbalového trávníku křemičitým pískem

 

Nástřik polyuretanového povrchu Conipur SP

 

Pokládka polyuretanového povrchu Conipur EPDM

 

Vysspa podporuje

Poskytli jsme pomoc organizacím věnujícím se péčí o opuštěné děti.

sos-vesnickyklokanek