Projektová činnost

Našim zákazníkům nabízíme služby v oblasti projektové činnosti v rozsahu jednotlivých stupňů projektové dokumentace včetně vizualizací.

Nabízené služby zajišťujeme v kooperaci s vlastní inženýrsko-projektovou skupinou, s cílem poskytnout kvalitní a kompletní zákaznický servis. Náš tým projektantů čerpá z nabytých zkušeností a neustálého dialogu s našimi zákazníky a architekty.

Jsme schopni zajistit:

  • Konzultaci a poradenskou činnost včetně prohlídky a průzkumu stanoviště
  • Zpracování studií, 3D vizualizací, ekonomických rozborů a stavebních projektů
  • Obstarání veškeré projektové dokumentace a inženýrské činnosti

V oblasti kompletní výstavby dětského hřiště poskytujeme dílčí realizace staveb (dodávka jen samotných herních prvků, ale i tzv. „stavby na klíč" – realizace kompletních dětských hřišť, které budou přesně odpovídat představě zákazníka).

vizualizace-1svizualizace-2svizualizace-3svizualizace-4s

 

lomy left

 

Stavba dětského hřiště zahrnuje:

Protipádové povrchy

protipádové povrchy

Dětské hřiště musí být bezpečné, mysleme tedy proto i na vhodný umělý, bezpečnostní povrch. Na výběr z několika barevných variant. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Protipádové povrchy 

Stavba dětského hřiště

stavba

Příprava a vyhloubení plochy pro usazení herních prvků, osazení prvků, terénní úpravy kolem hřiště, pokládka vhodného bezpečnostního umělého povrchu pro dětská hřiště.

Stavba 

Vybavení pro dětská hřiště

vybavení

Nepřeberné množství herních prvků - kolotoče, skluzavky, prolézačky, větší i menší sestavy pro vaše dětské hřiště. Vysoce odolné a kvalitní produkty vyrobené z plastu a oceli. Výběr je opravdu široký.

Vybavení