Sportovní povrchy

Nejpoužívanější typy sportovních povrchů

 

Polyuretanové povrchy Conipur

polyuretany

Polyuretanové povrchy Conipur, nebo-li tartany, jsou aplikovány jako monolitické, vrstva na vrstvu tak, aby perfektně odpovídaly vašim požadavkům. Můžete se spolehnout, že dostanete odolný, bezúdržbový sportovní povrch se špičkovými vlastnostmi.

Výborně se hodí pro atletické dráhy, multifunkční hřiště a ostatní venkovní sportoviště a také do hal i tělocvičen.

Polyuretanové povrchy 

Umělá tráva Jutagrass

umela trava

Umělý trávník Jutagrass simuluje přírodní trávník a v některých ohledech jej dokonale překonává. Oceníte barevné varianty a snadnou údržbu. Pro každý typ sportoviště nabízíme vhodnou variantu umělého trávníku.

Velmi oblíbený je na fotbalových hřištích a tenisových kurtech. Sportoviště s umělým trávníkem můžete provozovat celoročně bez ohledu na počasí.

Umělá tráva 

Akrylátové stěrky Courtsol

akrylaty

Sportovní akrylátové stěrkové povrchy Courtsol jsou vhodné pro venkovní i vnitřní sportoviště. Vynikají vysokou tvrdostí a odolností.  Jedná se o finančně dostupné a technologicky nenáročné řešení.

Ideální pro tenis, basketbal, volejbal, nohejbal, házenou a další míčové i raketové sporty. Vhodné i pro cyklistiku, kolečkové brusle a další.

Akrylátové stěrky 

 

Dlaždice Snapsports

dlazdice

Sportovní dlaždice Snapsports jsou mimořádně odolné a nabízejí vynikající vlastnosti v každém provozu - indoor i outdoor. Využijete jejich pružný design a širokou škálu barevných variant, stejně jako jednoduchou montáž a demontáž.

Jsou vhodné pro basketbal, volejbal, nohejbal, tenis, házenou, futsal, inline hokej a další míčové i raketové sporty.

Dlaždice 

Palubovky Firma

palubovky

Sportovní dřevěné palubové podlahy se používají pro sportovní haly a tělocvičny. Vyrábějí se z vodovzdorné překližky a nášlapné vrstvy z ušlechtilých dřevin — pro tělocvičny především z buku nebo dubu.

Dílce se montují na připravený pružný rošt, který zajístí plošnou pružnost.

Palubovky 

Protipádové povrchy

protipádové povrchy

Vhodné pro dětská hřiště jako ochranný prvek. Správným výběrem povrchu na dětských hřištích lze předejít mnoha zbytečným
zraněním dětí.

Protipádové povrchy jsou speciálně vyvinuté pro bezpečný provoz dětských hřišť. Díky těmto povrchům je možné úraz způsobený pádem eliminovat na minimum.

Protipádové povrchy