Oplocení sportovišť: 5 typů

 

Ke každému sportovišti patří správné oplocení

Nabízíme ucelenou řadu oplocení sportovišť

Naše oplocení se vyznačuje robustní konstrukcí, elegantním vzhledem, použitím kvalitních materiálů s trvanlivou povrchovou úpravou a pečlivým a detainím zpracováním.

 

Výhody oplocení sportovišť:

  • Chrání sportoviště proti poškozování vandaly, zvířaty a jiným vlivům, a prodlužuje tím životnost nejen samotného hřiště, ale i celého sportovního areálu.
  • Zvyšuje bezpečí hráčů před nežádoucími projevy zvenčí, zejména před vniknutím nečistot a jiných předmětů na herní plochu.
  • Chrání okolí sportoviště před úrazy diváků a poškozením majetku (automobily, budovy..).
  • Zlepšuje plynulost hry a pohodlí hráčů.
  • Uceluje design sportovní stavby.
  • Dovoluje sledovat prostor sportoviště bez jakéhokoliv rušení.

Základní parametry

Půdorysná délka a šířka každého typu oplocení může být libovolná. Pro oplocení víceúčelových hřišť je standardně navrhováno oplocení výšky 4 metry. Všechny varianty je možno dodat nižší nebo naopak s nástavnými díly. Povrchová úprava ocelových a dřevěných konstrukcí oplocení bývá volena dle požadavků investorů.

Systémy oplocení sportovních staveb se stále častěji prolínají se systémy osvětlení. V těchto případech poskytujeme kompletní poradenský servis od doporučení vhodné hladiny osvětlení a návrhy osvětlení až po návrh stožárů a základů dle vašich místních podmínek.

Systémy osvětlení sportovišť

 

Nabízíme 5 typů oplocení

Každý se vyznačuje jinými vlastnostmi a je určen pro jiné nasazení