SHOCKTOWER®: bezpečný, výkonný & funkční

shocktower patentTechnologie tlumení nárazů

Bezpečnost: Hrát déle!

Patentovaná technologie ReactivePlay® přináší další výhodu v tom, že redukuje nárazy na klouby a končetiny, což Vám umožní hrát dnes i v budoucích letech déle a zdravěji.

Výkon: Hrát lépe a rychleji!

Spodní vrstva povrchu ShockTower® zajišťuje nepřekonatelný odraz míče a zrychlení hry. Je navržen tak, že je schopen porážet i nejvážnější konkurenci.

Funkce: Hrát stále!

Instalace sportovních povrchů BounceBack® ShockTower je velmi snadná a zabere Vám od 1 den v případě rekonstrukce nebo vylepšení stávajících povrchů až méně jak jeden týden v případě instalace nových víceúčelových hřišť a kurtů.

 

Šestnáct samostatných tlumičů

shocktower detail

Šestnáct individuálních absorbérů nárazů zajišťuje stabilizaci vlastností hracího povrchu a vynikající koeficient tření, který drží celý povrch na místě.

Patentovaná technologie „odolnosti proti nárazu” byla navrhována pro vynikající výkonnost a bezpečnost těchto povrchů.

Zabudovaný nárazový průhyb nabízí mimořádně kvalitní kontrolu dopadu a zajišťuje vynikající odolnost při pohyblivém zatížení.

 

Využití technologie Shocktower : venkovní i vnitřní sportoviště

 

Outdoor Shocktower

Na světě nejvyspělejší sportovní povrch - prémiový produkt pro špičkový výkon. Hrát lépe, rychleji a déle s ShockTower®

outdoor shocktower

Indoor Shocktower

První průmyslový modulární podlahový systém se začleněnou patentovanou absorpční sub-strukturou, abyste mohli hrát lépe, rychleji a déle

indoor shocktower

Indoor Maple Shocktower

Atraktivní vzhled podlahy vyrobené ze skutečného javorového dřeva a vynikající vlastnosti odrazové technologie Indoor BounceBack ShockTower

maple shocktower