Sports facilities

Construction and reconstruction sports

 

Football fields

fotbal

fotbal 3Hlavní výhody našich fotbalových hřišť spočívají v jednoduché údržbě umělého trávníku. V jeho voděpropustnosti, neprašnosti, vysoké odolnosti proti poškození a povětrnostním vlivům. Orientujeme se zejména na umělé trávníky třetí generace.

Naše fotbalová hřiště splňují přísná kritéria certifikace FIFA, která zaručuje kvalitu provozu profesionálních soutěží.

 

Tenisové kurty

tenis

tenis 3Nabízíme výstavbu tenisových kurtů s povrchy přesně odpovídajícími vašim potřebám. Od antuky, tartanu (snadná údržba, dlouhá životnost), umělou trávu, přes tvrdé akrylátové stěrky a pružné polyuretanové povrchy, až k speciálním umělým dlaždicím.

Povrchy jsou certifikovány ITF certifikací (mezinárodní tenisovou federací) a zaručují tak perfektní herní vlastnosti a skvělý pocit ze hry.

 

Multifunkční hřiště

multi

multi 3Velmi oblíbená jsou multifunkční, neboli víceúčelová hřiště, která na omezené ploše nabízejí široké spektrum sportovního vyžití. Na těchto hřištích lze provozovat hned několik sportů najednou. Zde se v plné míře využívá multifunkčnosti námi nabízených umělých povrchů.

Jednotlivé druhy sportů nabízejí vlastnosti, které právě požadujete. Samozřejmostí je certifikát k umělým povrchům.

 

 

Atletické dráhy

atletika

atletika 3Dodáváme špičkové sportovní umělé povrchy pro atletické dráhy a sektory – společně s vysoce kvalitním sportovním vybavením. Ať už se jedná o výkonnostní či školní atletiku.

Nabízíme také realizace celých sportovních areálů. Samozřejmostí je splnění kritérií pro mezinárodní soutěže certifikace IAAF.

 

Školní areály

areal

školní areályČasto se jedná o rozsáhlé projekty, s kombinací školního sportoviště a sportoviště pro volnočasové aktivity. Cílem je účelnost a propojení více aktivit na jednom místě. Součástí školního areálu bývá většinou atletická dráha pro školní atletiku a tréninky žáků.

Školní areál může také obsahovat dětské hřiště. Některé ZŠ jsou sloučené s MŠ, která využívá dětské hřiště k odpočinku a hře dětí.

 

Sportovní haly

hala

hala 3Sportovní haly bývají v provozu po celý rok. To sebou přináší vyšší nároky na použité podlahy. Můžete vybírat podlahy z litých polyuretanových povrchů, dřevěné sportovní podlahy, speciální umělé dlaždice se špičkovými vlastnostmi nebo akrylátové stěrky.

Sportovní halu postavíme od podlahy po střechu a vybavíme ji kvalitním a odolným sportovním vybavením, určeným pro haly a tělocvičny.

 

 

Dětská hřiště

detske hriste

deti 3Zadejte projekt na stavbu dětského hřiště nám a my vám poskytneme kompletní servis.

Navrhneme a zpracujeme projekt, tento projekt uvedeme do funkční podoby - realizujeme stavbu, kompletně dětské hřiště vybavíme herními prvky a v neposlední řadě jsme schopni provádět revize nových i již realizovaných staveb.

 

Golfová hřiště

golf

Odrazují vás vyšší náklady na údržbu přírodního trávníku a chtěli byste provozovat golfové hřiště po celý rok? Máme pro vás zajímavé řešení.

golf 3Golfové hřiště s umělým trávníkem.

Golfové hřiště s umělým trávníkem oceníte nejen na hřišti pro minigolf. Oproti přírodnímu trávníku je údržba umělého trávníku jednodušší a méně nákladná.

 

Fitness stanice

fitness

fitness 3Snažíme se nabídnout seniorům vhodné cvičební aktivity. Důležitým aspektem je nabízet seniorům zdraví prospěšnou možnost smysluplného trávení volného času ve skupinách.

Venkovní fitness stanice jsou skvělým konceptem výrobků, které jsou nápomocné každému, kdo vyznává zdravý a aktivní styl života. Skvělé místo pro rehabilitaci, odpočinek a volný čas.