Sportovní stavby

Výstavba a rekonstrukce sportovišť

 

Fotbalová hřiště

fotbal

Nabízíme výstavbu nových fotbalových hřišť a celých fotbalových stadionů. Fotbalové hřiště můžete provozovat na přírodním nebo umělém trávníku. Obě varianty jsou dostupné. Samozřejmostí je nabídka osvětlení, zavlažování, odvodnění, sportovního vybavení, údržby i čištění trávníků.

Námi dodávaná fotbalová hřiště splňují přísná kritéria certifikace FIFA zaručující kvalitu hry na úrovni profesionálních soutěží.

fotbal 3

Více k fotbalovému hřišti   

Tenisové kurty

tenis

Nabízíme výstavbu tenisových kurtů s povrchy přesně odpovídajícími vašim potřebám. Od antuky, tartanu (snadná údržba, dlouhá životnost), umělou trávu, přes tvrdé akrylátové stěrky a pružné polyuretanové povrchy, až k speciálním umělým dlaždicím.

Povrchy jsou certifikovány ITF certifikací (mezinárodní tenisovou federací) a zaručují tak perfektní herní vlastnosti a skvělý pocit ze hry.

tenis 3

Více k tenisovému kurtu   

Multifunkční hřiště

multi

V naší nabídce naleznete velmi oblíbená multifunkční, neboli víceúčelová hřiště, která na omezené ploše nabízejí široké spektrum sportovních aktivit. Společně s odolným povrchem, členitým lajnováním a nutným oplocením, dodáváme také výkonné osvětlení a kvalitní sportovní vybavení.

Námi dodávané umělé povrchy jsou certifikovány mezinárodními sportovními organizacemi.

multi 3

Více k multifunkčnímu hřišti   

 

Atletické dráhy

atletika

Máme letité zkušenosti s výstavbou špičkových atletických drah a sektorů. Nabízíme realizace celých sportovních areálů, ať už se jedná o výkonnostní či školní atletiku. Pracujeme s umělými polyuretanovými povrchy pro atletiku té nejvyšší kvality.

Samozřejmostí je splnění kritérií pro mezinárodní soutěže certifikace IAAF.

atletika 3

Více k atletice   

Školní areály

areal

Často se jedná o rozsáhlé projekty, s kombinací školního sportoviště a sportoviště pro volnočasové aktivity. Cílem je účelnost a propojení více aktivit na jednom místě. Součástí školního areálu bývá většinou atletická dráha pro školní atletiku a tréninky žáků.

Školní areál může také obsahovat dětské hřiště. Některé ZŠ jsou sloučené s MŠ, která využívá dětské hřiště k odpočinku a hře dětí.

školní areály

Více ke školním areálům   

Sportovní haly

hala

Sportovní haly bývají v provozu po celý rok. To sebou přináší vyšší nároky na použité podlahy. Můžete vybírat podlahy z litých polyuretanových povrchů, dřevěné sportovní podlahy, speciální umělé dlaždice se špičkovými vlastnostmi nebo akrylátové stěrky.

Sportovní halu postavíme od podlahy po střechu a vybavíme ji kvalitním a odolným sportovním vybavením, určeným pro haly a tělocvičny.

hala 3

Více k sportovním halám   

 

Dětská hřiště

detske hriste

Výstavba dětských hřišť podléhá přísným normám pro bezpečný provoz na dětských hřišťích. V této oblasti máme mnoho zkušeností. Nabízíme hřiště s litým protipádovým polyuretanem, protipádovou umělou trávou nebo s protipádovými umělými dlaždicemi

Námi dodávané herní prvky renomovaných zahraničních výrobců splňují předepsané normy a díky naší široké nabídce různých sestav si vybere opravdu každý.

deti 3

Více k dětským hřištím   

Golfová hřiště

golf

Odrazují vás vyšší náklady na údržbu přírodního trávníku a chtěli byste provozovat golfové hřiště po celý rok? Máme pro vás zajímavé řešení.

Golfové hřiště s umělým trávníkem.

Golfové hřiště s umělým trávníkem oceníte nejen na hřišti pro minigolf. Oproti přírodnímu trávníku je údržba umělého trávníku jednodušší a méně nákladná.

golf 3

Více ke golfovým hřištím   

Fitness stanice

fitness

Snažíme se nabídnout seniorům vhodné cvičební aktivity. Důležitým aspektem je nabízet seniorům zdraví prospěšnou možnost smysluplného trávení volného času ve skupinách.

Venkovní fitness stanice jsou skvělým konceptem výrobků, které jsou nápomocné každému, kdo vyznává zdravý a aktivní styl života. Skvělé místo pro rehabilitaci, odpočinek a volný čas.

fitness 3

Více k fitness stanicím